KPT Kowalskitel: + 48 12 250 90 70
fax: + 48 12 250 90 71
email: kpt@kpt-kowalski.pl


Łazany 151
32-020 Wieliczka
Polska

więcej...

O firmieFirma transportowo-spedycyjna KPT KOWALSKI powstała w roku 1986 i od samego początku swej działalności jest firmą dedykowaną do obsługi transportu krajowego i międzynarodowego.

Mała rodzinna firma transportowa dzięki zaangażowaniu właścicieli, indywidualnemu podejściu do każdego Klienta oraz szczególnej trosce o powierzane na czas przewozu dobro, z każdym rokiem zwiększała swój potencjał inwestując w nowoczesną flotę, zespół specjalistów i narzędzia logistyczno-spedycyjne.

Obecnie firma zatrudnia ponad 25 pracowników i stale rozwija się zarówno pod względem ilości wykonywanych transportów, nowych kierunków jak i zastosowania najnowocześniejszych narzędzi komunikacji i zarządzania flotą.

Usługi transportowe świadczymy na obszarze całej Unii Europejskiej, specjalizując się w obsłudze transportów do Holandii, Niemiec i Francji.

Zapewniamy transport własną flotą oraz na zasadzie outsourcingu firm współpracujących, które spełniają nasze wysokie standardy jakości i kultury przewozowej.

Bezpieczeństwo, solidność, indywidualna opieka nad każdym transportem to zasady, którym hołdujemy w imię naszego hasła: DELIVERY UNILIMITED - DOSTAWY BEZ GRANIC. Bez granic geograficznych, bez ograniczeń w zaangażowanie i wsparcie naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy !